Tirdzniecības noteikumi

Rekvizīti

Vienotais reģistrācijas numurs – 40003613996
Nodokļu maksātāja kods – LV40003613996
Juridiskā adrese – Lilijas iela 15-2, Rīga, LV-1007
Veikala adrese – Artilērijas iela 9, Rīga
Telefona nr. – +371 67279108
E-pasts – rdg@rdg.lv
Banka: AS “Swedbank”
Konts: LV66HABA0551003727606
Kods: HABALV22
Banka: AS “Citadele banka”
Konts: LV86PARX0009053650003
Kods: PARXLV22

Preču iegāde

Preču cenas mūsu interneta veiklā ir norādītas ar PVN 21%

Pēc pasūtījuma veikšanas ar Jums sazināsies mūsu klientu konsultants un apstiprinās pasūtījumu. Ja kāda no precēm nav pieejama, tad vienosimies par tuvāko preču piegādes laiku un saņemšanas kārtību.

Ja trūkstošo preču piegādes laiks ir pārāk ilgs, tad šādā gadījumā Pārdevējs atgriež Klientam naudu, vai dod Klientam iespēju izvēlēties citu preci tādā pašā vērtībā.

Prece ir Pārdevēja īpašums līdz pilnai tās apmaksai.

Pārdevējam ir tiesības bez iepriekšējas paziņošanas mainīt preču cenas, tekstus un informāciju par preču pieejamību.

    Internetveikalā ir šādi pasūtītāju veidi:

 

  1. Klients – pasūtītājs, kurš neatbilst nevienam no nākošajiem veidiem;
  2. Pastāvīgs klients – klients, kurš mūsu veikalā, Artilērijas ielā 9, Rīgā, ir izveidojis savu klienta karti un tā ir aktīva.
  3. Juridiska persona – vairumtirdzniecības veikali ar kuriem ir noslēgts sadarbības līgums.
  4. Sadarbības partneris – uzņēmumi un iestādes ar kuriem “Radošo darbu galerijai” ir izveidota sadarbība.

Pasūtītāju veidiem nr. 2.-4. tiek noklusēti pievienota atlaide visu produktu cenām. Šīs atlaides var jebkurā brīdī mainīties.
Lai uzzinātu vairāk par pasūtītāju veidu atlaidēm, sazinieties ar mums.

Piegāde

Mēs piedāvājam vairākas preču saņemšanas iespējas:

1) BEZMAKSAS – “Radošo darbu galerija” veikalā Artilērijas iela 9, Rīga. Darba laikā.

2) OMNIVA Pakomāta pakalpojums – 4,00 eiro
maksimālie izmēri: 38x64x38
maksimālais svars: 30kg.
Piegādes laiks: 1-7 darba dienas

3) LATVIJAS PASTA pakalpojumi – 3,50 eiro
LP pakomāts: sūtījuma maksimālie izmēri 38x38x58 cm, maksimālais svars līdz 31,5 kg 
Cirkle K izņemšanas punkti: maksimālais svars līdz 10 kg
Latvijas Pasta nodaļas: maksimālais svars līdz 30 kg 
Piegādes laiks: 1-7 darba dienas 

4) ITELLA SMARTPOST  pakalpojums – 3,00 eiro
maksimālie izmēri: 60x36x60
Maksimālais svars: līdz 35 kg
Piegādes laiks: 1-7 darba dienas

Apmaksas veidi

Ar bankas maksājumu karti
Veicot apmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

 Ar internetbanku
Maksājumu varat veikt uz uzņēmuma bankas kontu, Izmantojot savu interneta banku.

Preču atgriešana

Klientam ir tiesības atteikties vai lūgt apmainīt iegādāto preci 14 dienu laika no iegādes brīža. Lai to veiktu, uz norādīto epastu veikals@rdg.lv, lūdzam iesūtīt iesniegumu brīvā formā, kurā norāda rēķina Nr., pasūtījuma datumu, atgriežamo preču uzskaitījumu un iemeslu, ja tāds ir. Adresēt mūsu uzņēmumam – SIA “Radošo darbu galerija”, skatīt pilnus rekvizītus zem kontaktiem.

Atgriešanai tiek pieņemta tikai nelietota prece oriģināliepakojumā. Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, iegādāto preci drīkst izmantot tiktāl, cik tas nepieciešams, lai konstatētu tās veidu, īpašības un darbību, proti, tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt, pārbaudot preci veikalā. Ja prece ir izmantota citiem mērķiem nevis tāpēc, lai konstatētu tās veidu, īpašības un darbību, vai, ja uz tās ir redzamas lietošanas vai nolietojuma pazīmes, Pārdevējam ir tiesības samazināt pārskaitījuma summu, pamatojoties uz preces vērtības samazināšanos.

Visas izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu, sedz Klients, izņemot gadījumus, ja tiek atgriezta prece, kura neatbilst pasūtītajai (piemēram, nosūtīta cita prece vai bojāta prece).

Saņemot preci un novērtējot tās kvalitāti Pārdevējs apņemas veikt naudas pārskaitījumu par atgriezajām precēm 14 dienu laikā. Nauda tiks atgriezta uz to kontu no kura tika veikta apmaksa preču iegādes brīdī.

Pretenzijas un sūdzības

Pārdevējs ir atbildīgs par pircējam pārdoto preču atbilstību vai to iztrūkumu, proti, neatbilstību pirkšanas-pārdošanas līguma noteikumiem, līdz pat diviem gadiem, sākot no brīža, kad preces tiek nodotas Pircēja valdījumā. Pirmo sešu mēnešu laikā kopš brīža, kad preces nodotas valdījumā Pircējam, tiek uzskatīts, ka iztrūkums vai defekts ir radies jau preču nodošanas brīdī. Ja Pārdevējs tam nepiekrīt, viņam ir jāpierāda pretējais, proti, ka iztrūkums vai defekts radies pēc preču nodošanas valdījumā Pārdevējam.

Gadījumā, ja parādās defekti, Klientam ir tiesības vērstie pie Pārdevēja ne vēlāk kā divu mēnešu laikā, nosūtot e-pastu uz veikals@rdg.lv vai zvanot pa tālruni +371 67279108. Pārdevējs neatbild par defektiem, kas radušies pēc preču nodošanas valdījumā Pircējam. Ja ir atklāts defekts, par kuru ir atbildīgs Pārdevējs, Pārdevējs aizvieto vai salabo konkrēto preci. Ja preci nav iespējams salabot vai aizvietot, Pārdevējs sedz Pircējam ar pirkšanas līgumu saistītos izdevumus. Pārdevēja pienākums ir sniegt Pircējam atbildi uz iesniegto sūdzību 15 dienu laikā rakstiski vai citā veidā, ar kuru nepieciešamības gadījumā šo informēšanas faktu var rakstiski apstiprināt.

Privātums

SIA “Radošo darbu galerija” apņemās, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar pasūtījumu veikšanu mūsu interneta veikalā, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, attiecībā uz personas datu aizsardzību. Klienta personas dati ir konfidenciāla informācija un to atklāšana trešajām personām nav atļauta, izņemot likumdošanā noteiktajos gadījumos vai, nododot preci pārvadātājam.

Mēs apstrādāsim tikai tos datus, kurus mēs iegūsim, tad, kad Jūs veiksiet preču pasūtīšanu, vai aizpildot reģistrācijas anketu.

Kādu informāciju mēs no jums saņemsim un kādam mērķim lietosim?

 • Jūsu vārds un uzvārds, lai identificētu jūs preču iegādēs un saņemšanas brīdī.
 • Jūsu telefona Nr., lai ar jums varētu sazināties mūsu klientu konsultats, kas saistīts ar papildus jautājumiem par pasūtījumu, kā arī, lai nodrošinātu preču piegādi.
 • Jūsu e-pasta adrese, lai nosūtītu informāciju par pasūtījuma apstiprināšanu un nepieciešamības gadījumā pārsūtītu rēķinu par pasūtījuma apmaksu.

Personas datu izpaušana trešajām personām

 • Personas dati var tikt nodoti preču piegādes un kurjeru dienestiem, lai nodrošinātu pasūtījumu piegādi norādītājā adresē, vai lai sazinātos ar klientu par preču piegādes dienu un laikiem.
 • Personas dati var tikt nodoti grāmatvedībai, kas veic datu apstrādi un uzglabāšanu līdz pieciem gadiem.
 • Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Sīkdatņu politika

Šajā sīkfailu politikā ir paskaidrots, kas ir sīkfaili un kā mēs tos lietojam, kādus sīkfailus izmantojam, t.i., informāciju, ko apkopojam, izmantojot sīkfailus, un kā šī informācija tiek izmantota, kā arī to, kā kontrolēt sīkfailu preferences. Papildinformāciju par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un saglabājam jūsu personas datus drošībā, skatiet mūsu konfidencialitātes politikā.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek izveidotas un saglabātas Jūsu kā interneta lietotāja ierīcē (datorā, planšetē, mobilajā tālrunī un tml.), apmeklējot mūsu interneta vietni. Sīkdatnes “atceras” Jūsu pieredzi un pamatinformāciju un tādējādi uzlabo mūsu interneta vietnes lietošanas ērtumu.Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti interneta vietnes lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāju paradumu statistika, kā arī tiek nodrošināta vietnes funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana.Ja Jūs nevēlaties atļaut izmantot sīkdatnes, Jūs to varat pārtraukt, izmainot savas interneta pārlūkprogrammas uzstādījumus, tomēr tādā gadījumā mūsu interneta vietnes lietošana var būt traucēta un apgrūtināta. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi. Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi.Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte interneta vietnē un apmeklētās tīmekļa vietnes.Interneta vietnē tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu sīkfailu deklarācijai mūsu vietnē

Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus, skatiet mūsu konfidencialitātes politiku.

Jūsu piekrišana attiecas uz šādiem domēniem: rdg.lv

Funkcionālās sīkdatnes

Funkcionālās sīkdatnes ļauj interneta vietnei atcerēties Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot interneta vietni, piemēram, ka vēlaties palikt pierakstījies interneta vietnē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu interneta vietnes lietošanu, kā arī uz Jūsu piekrišanu izmantojot pārlūka konfigurāciju. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

Analītiskās/Veiktspējas sīkdatnes

Sīkdatnes ļauj mums atpazīt un saskaitīt interneta vietnes apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas interneta vietnē, tiek apkopota informācija par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot interneta vietni. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot interneta vietnes darbību (informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu, kā arī lai nodrošinātu dažādas interneta vietnes opcijas), kā arī pamatojoties uz Jūsu piekrišanu izmantojot pārlūka konfigurāciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm vietnes īpašnieka vietā, pārvalda trešās personas. Interneta vietnē tiek izmantots Google Analytics pakalpojums un sīkdatnes, vienlaikus tiek izmantota Google Analytics IP adrešu anonimizēšanas iespēja, lai palielinātu Jūsu privātuma aizsardzību.Personas datu kategorijas – Interneta vietnes lietotāju preferences, paradumu statistikaJuridiskais pamats – Jūsu piekrišana (interneta pārlūkprogrammas konfigurācija) un mūsu leģitīmā interese nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu interneta vietnes lietošanu.

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantots uzņēmuma Google Inc. pakalpojums Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu gala iekārtā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta, Google Inc. ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas Zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. Google izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. Google ir apņēmusies nesaistīt šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir Google rīcībā. Tāpat Google nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma Google uzdevumā veic šo datu apstrādi. Google Inc. ir pievienojusies ES-ASV Privātuma aizsardzības principiem, ES–ASV Privātuma aizsardzības sarakstam, kas apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES pieprasītos privātuma standartus. Aktuālā informācija par Google Analytics pieejama Google pakalpojuma interneta vietnē.Jūs varat atteikties no Google Analytics izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=en).