Jacquard SINTRAPOLS mazgāšanas līdzeklis 236ml

8.10

Nav noliktavā

Preces kods: CHM1009 SKU: 743772100904 Kategorijas , Zīmols:

Preces apraksts

 • Synthrapol® ir neitrāla pH līmeņa, šķidrs mazgāšanas līdzeklis, ko izmanto priekšmazgāšanā un pēcmazgāšanā krāsotiem audumiem un kā mitrinošu līdzekli auduma krāsām.
 • Synthrapol® ir unikāla īpašība, ka mazgāšanas laikā tiek apturēta irdenā krāsviela, tādējādi novēršot iekrāsošanos, vienlaikus palīdzot noņemt lieko krāsu.
PRIEKŠMAZGĀŠANA:
 • Auduma priekšmazgāšana ar Synthrapol® nodrošina eļļu, vasku, cietes izņemšanu no auduma, kas palīdz nodrošināt vienmērīgu nokrāsošanos un samazina plankumainas krāsas risku.
 1. Pievienojiet 3 ēdamkarotes / 44 ml Synthrapol uz 3,63 kg mazgāšanas slodzi.
 2. Kokvilnai un citām celulozes šķiedrām pievienojiet 2 ēdamkarotes / 30 g kalcinēto sodu.
 3. Mazgāt vismaz 10 minūtes ar karstu ūdeni un pēc tam rūpīgi izskalot.
PĒCMAZGĀŠANA
 • Synthrapol®  tiek izmantots, lai noņemtu lieko krāsu un novērstu nevēlamu liekās krāsas pieķeršanos audumam.
 1. Pēc krāsošanas izskalojiet audumu aukstā ūdenī un pēc tam mazgājiet vismaz 10 minūtes, izmantojot 3 ēdamkarotes / 44 ml Synthrapol® uz 3,63 kg auduma.
 2. Kokvilnai izmantojiet karstu ūdeni, zīdam un vilnai atdzesējiet līdz siltam un pēc tam kārtīgi izskalojiet aukstā ūdenī.
MITRINĀŠANA
 • Synthrapol® pievienošana krāsas šķidrumam vai auduma krāsai var palielināt krāsas pieķeršanos un palīdz nodrošināt vienmērīgu krāsošanu.
 1. Krāsojot vilnu un citas grūti samitrināmas šķiedras, pievienojiet 2 līdz 3 pilienus Synthrapol® uz 2,27 kg auduma.
 2. Lai palielinātu auduma krāsas pieķeršanos uz grūti mitrināmiem audumiem, pievienojiet 1 līdz 2 pilienus Synthrapol® uz 2 fl oz / 59 ml krāsas.