Kas mēs esam

Radošo darbu galerija ir profesionālu mākslinieku materiālu kā arī hobijlietu veikals un rāmju darbnīca. Rīkojam izglītojošas meistarklases dažādu mākslas tehniku apguvei un piedāvājam radošas izklaides jūsu pasākumiem.

Kā māksliniekiem mums rūp mākslas attīstība, tāpēc ar prieku veicināsim jūsu radošās izpausmes.

Radošo darbu galerija – attēls – rdg izstazutelpa

Par mums

Ko mēs darām

Mūsdienu straujais dzīves ritms un tehnoloģiju attīstība diktē vajadzību ātri sasniegt rezultātu jebkurā savas darbības jomā. Cilvēks, un īpaši jaunietis, ir kļuvis daudz nepacietīgāks. Šai tendencei seko arī radošo materiālu piedāvājums. Tiek ražotas krāsas dažādiem medijiem ar vienkāršu, ātri apgūstamu tehnoloģisko pielietojumu un prognozējamu rezultātu. Atliek vien izvēlēties īsto krāsu daudzo produktu klāstā un paveikt iecerēto.

Mēs pārstāvam Latvijā jau zināmu vācu ražotāju Marabu, kas izstrādā krāsas zīda, tekstila, stikla, keramikas un citu materiālu apgleznošanai, kā arī dabīgā zīda audumus un izstrādājumus (lakatus, šalles, kaklasaites), kokvilnas un lina audumus, plašu instrumentu klāstu: otas, veidošanas stekus, rasēšanas piederumus, zīmuļus, tušas un kaligrāfijas spalvas, gatavus šablonus un citas lietas radošām nodarbēm gan bērniem, gan mākslas mīlētājiem, gan profesionāliem amata meistariem.

Mēs piedāvājam apmācību kursus un darbnīcas priekšmetu apgleznošanā un dekorēšanā, nodrošinot ražotāja akceptētu un mūsu pieredzē balstītu tehnoloģiju.